Tasarım, hemen hemen her alanda büyük bir öneme sahipken, özellikle evlerin vazgeçilmezidir. Evinizde kullandığınız küçük ya da büyük her ürün bir tasarım sürecinin sonunda son şekline kavuşmuştur. Özellikle son yıllarda tasarımın ortaya çıkardığı kullanışlılık daha çok göze çarpmaya başlamış ve bu alandaki hareketlilik artmıştır. Oysa Polylife, bu alandaki ihtiyaçları ve tasarımın sunabileceklerini 1992 yılında görmüştür ve o günden bu yana tasarım anlamında öncü bir hizmet sunmaktadır. İstanbul’da kurulan şirket, insanların ev yaşamında ihtiyaç duyduğu pratik fikirler ve yeni işlevler ile bu alanda var olmuştur. Sektöre yeni bir ufuk kazandıran Polylife, yenilikleri ve tasarım anlayışı ile özel bir konuma sahiptir.

Tasarım kavramının insan yaşamında yaratabileceği kolaylıkların henüz fark edilmediği yıllarda, sektöre adım atan şirket, yeni fikirlerini akılcı bir anlayış ile hayata geçirip, estetik anlayışı ile harmanlayarak kullanıma sunduğu için kısa sürede dikkatleri çekmiştir. Bu nitelikteki ürünlerini pazara sunarak kısa sürede yeniliklerin ateşleyicisi olan Polylife, ürünlerinin ambalaj tasarımlarını da özenle yaparak sunuma verdiği özen ve önemi göstermektedir. Bu zamana kadar aslında çok da önemsenmeyen ambalaj tasarımı, şirketin başarılı uygulamalarının ardından dikkat çekmiş ve ambalaja verilen önem artmıştır. Rakiplerinin de bu tip detaylara önem vermesi ise gösteriyor ki Polylife doğru yolda, doğru adımlar ile ilerlemekte ve tasarım sektörüne kalıcı izler bırakmaktadır.

Şirketin pek çok tasarımcı ve tasarım şirketine örnek olan çalışmaları, ürünleri ve ambalaj anlayışı çeşitli ödüllere layık görüldüğünde ise daha geniş bir alanda dikkat çekilmesiniz sağladı. Bugün büyük şirketlerin, dikkat çeken tasarımlarının taklitlerinin yapılması gibi Polylife tasarımları da çokça taklit edildi. Gerçek tasarımların kalite ve görünümüne ulaşılamamışsa da bu durum şirketin başarılarının önemli bir kanıtı olmuştur. Taklit edilmeye değer ve geniş bir kesim tarafından ilgi gören ürün ve tasarımları, şirketi tasarım sektörünün önemli isimlerinden biri haline getirmiştir. Şirketin başarılı ürünlerini ve son derece nitelikli tasarımlarını mutlaka siz de bir yerlerde görmüş ve hayranlıkla karşılamış olmalısınız.

Polylife ‘ın dikkat çeken ürünlerinden bahsedecek olursak, ilk olarak piyasaya sürülen gündelik ayakkabı rafları ve party set çerezlikler göze çarpmaktadır. Pek çok evde kullanılan ve büyük bir kolaylık sağlaması ile son yılların en çok konuşulan ürünlerinden olan çok amaçlı plastik çekmeceler ve metal kelepçeli akrilik kavanozlar neredeyse her evde görmeye alıştığımız ürünlerdir. Son yılların yine en gözde ürünlerinden olan ve sık sık karşılaştığımız dantel saksılar, amacını aşıp farklı amaçlarla dahi kullanılabilecek kadar yaygınlaşmışken, bu tasarımın yaratıcısı olan Polylife unutulmamalıdır. Mutfak ve dekorasyon ürünlerine ek olarak çocuklara dair hassasiyetler de gözden kaçırılmamıştır. Polylife, çocukları eğlendirecek direksiyonlu, direksiyonsuz ve canavar tekerlek araba tasarımları ve pusetleri ile anne ve babaların vazgeçilmezleri arasına girmiştir. Geniş bir kesimin günlük yaşamının vazgeçilmezleri arasına giren tüm bu tasarımlar, şirketin sürdürdüğü tasarım faaliyetlerinin sadece başlangıcı ve küçük bir kesiti olarak kabul edilmelidir.

Polylife, yılların verdiği birikimi, ilk günün heyecanı ile birleştirerek, yine özel ürün tasarımları ve farklı ambalajları ile yaşamınıza değer katmaya devam ediyor. Fark yaratan ürünler ile hayatınızı kolaylaştırmak, yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve çocuklarınıza hassasiyetle yaklaşan ürünleri tercih etmek artık Polylife ile vazgeçilmeziniz olacak. Şirketin bu sektörün ileri gelenlerinden olarak varlığını koruması ve günden güne gelişip çeşitlenen ürün ve tasarım ağı ile her zaman tercihleriniz arasında yer alacaktır. Kusursuz hizmet ve mükemmel tasarımlar için Polylife ürünleri tercihiniz olmalıdır.